Ana SayfaKripto Satın AlınCryptoMines Eternal
ETERNAL icon

Al 
CryptoMines Eternal

ETERNAL satın almak için kaydolun. Yalnızca 10 $ ile başlayın.

ETERNAL icon

Al
CryptoMines Eternal

Milyonlarca kişi CryptoMines Eternal satın almak için Kraken'i tercih ediyor. Yalnızca 10 ABD dolarıyla başlayın.

Kraken App QR Code

Kraken uygulamasını edinin

Şununla güvenle ödeyin:

Apple pay

nasıl CryptoMines Eternal satın alınır?

Kraken'ın CryptoMines Eternal kripto platformunda nasıl satın alabileceğinizi öğrenin. Ücretsiz hesabınızı oluşturun ve dahil ETERNAL üzerinde kripto para birimi satın almak için bir fonlama yöntemi bağlayın. Kraken, hızlı ve kolay bir şekilde başlamanızı sağlar

product-overview

1. Adım: Kayıt ol - Güvenli doğrulama işlemimize başlamak için e-posta adresinizi ve ikamet ettiğiniz ülkeyi girin.

hovering-coin

2. Adım: Bir ödeme yöntemi seçin - Havale gönderin, ACH satın alımı yapın, kredi/banka kartı kullanın veya diğer birkaç ödeme yöntemi bağlayın.

pegged-price

3. Adım: "Kripto Satın Al" seçeneğine tıklayın - Satın alma işleminizi başlatmak için Kraken web sitesinde veya mobil uygulamasında "Kripto satın al" öğesini seçin.

checked-shield

4. Adım: 400'den fazla varlık arasından seçim yapın - CryptoMines Eternal satın alın veya bugün Kraken'da mevcut yüzlerce diğer popüler kripto para birimi arasından seçim yapın (coğrafi kısıtlamalar geçerlidir).

device

5. Adım: Nakit miktarını girin - Ne kadar ETERNAL alacağınızı önizlemeden önce, yerel para biriminizi kullanarak harcamak istediğiniz tutarı girin.

device

6. Adım: Emrinizi tamamlayın - Varlık fiyatını, satın alma miktarını ve ücretleri onaylayarak Kraken hesabınıza anında CryptoMines Eternal alın.

ETERNAL icon
Kraken

Son 24 saat içinde Kraken müşterileri değerinde ETERNAL satın aldı.

Neden Kraken ile CryptoMines Eternal satın almalısınız?

Kraken, kripto para birimiyle işlem yapmaya başlamak için güvenli ve kolay bir yol sunar. Kredi kartı, banka kartı, banka havalesi ve daha fazla yöntemle CryptoMines Eternal satın almak için esnek ödeme yöntemlerimizi kullanın.

Flexible funding options

Hızlı ve esnek fonlama seçeneklerinin keyfini çıkarın

Transactions are instant

200'den fazla kripto para biriminde işlem yapın

Kraken level security

Kripto yolculuğunuzu Parolalarla güvenceye alın

ile neler yapabilirsiniz?

Kraken sayesinde CryptoMines Eternal ile daha fazlasını yapabilirsiniz. İlk işleminizi yapmaktan gelişmiş CryptoMines Eternal profesyonel işlem araçlarımızı kullanmaya kadar, ihtiyacınız olan tüm Kraken hizmetleri, sağlam güvenlik hizmetlerimiz ve 7/24 destek ile desteklenmektedir.

Stake

CryptoMines Eternal Ödülleri kazanın

Ödül kazanıp kazanamayacağınızı görün

Margin Trade

CryptoMines Eternal fiyatını tahmin edin

CryptoMines Eternal fiyat tahmini aracımızı kullanın

Diğer varlıkla CryptoMines Eternal işlemi yapın

satın aldıktan sonra fiat para birimleri ve diğer kripto para birimlerine dönüştürerek işlem yapabilirsiniz. Kraken, piyasada kolaylıkla hareket etmeniz için 200'den fazla CryptoMines Eternal işlem çifti sunar.

ETERNAL icon
USD icon
ETERNAL icon
EUR icon
ETERNAL icon
ETH icon
ETERNAL icon
USDT icon
ETERNAL icon
GBP icon
ETERNAL icon
CAD icon

CryptoMines Eternal hakkında daha fazla bilgi edinin

Geleneksel para birimlerinin aksine CryptoMines Eternal, merkezi bir devlet kurumu tarafından basılıp düzenlenmez. Bunun yerine CryptoMines Eternal, bilgisayar düğümlerinden oluşan bir merkeziyetsiz ağ tarafından düzenlenir. Bu merkeziyetsizlik, CryptoMines Eternal sahiplerinin ve kullanıcılarının ağın korunmasına yardımcı olabileceği anlamına gelir.

Çoğu kişi CryptoMines Eternal satın almanın en kolay ve güvenli yolunun Kraken gibi güvenilir bir kripto para birimi platformu olduğunu düşünüyor. CryptoMines Eternal, birkaç farklı yöntem kullanılarak satın alınabilir ancak Kraken, insanların CryptoMines Eternal gibi kripto para birimleri satın alırken sıklıkla yararlanmak istediği güvenliği, desteği ve basitliği sunar.

Mevcut pazar kuruna göre bir ETERNAL satın almak için $0,026 gerekir. Kraken, güvenle CryptoMines Eternal satın almanızı ve satmanızı kolaylaştırır.

Evet, Kraken 100 $ değerinde CryptoMines Eternal satın almak için güvenli ve kolay bir yöntem sunuyor. Şu anki fiyatıyla 100 $ ile 3.806,0440 ETERNAL eşittir.

Kraken, CryptoMines Eternal satın alma işleminizin güvenli olmasını sağlamak için şifreleme ve hesap koruma gibi gelişmiş güvenlik önlemleri kullanır. Ancak Kraken güvenli bir platform sunsa da pazar volatilitesi (oynaklığı) yine de CryptoMines Eternal yatırımınızı etkileyebilir. Satın almadan önce CryptoMines Eternal fiyatı hakkında kendi araştırmanızı yapmalısınız.

Özetle bu, bireysel koşullarınıza ve risk toleransınıza bağlıdır. Merkeziyetsizlikte uzun vadeli avantajlar olduğunu düşünenler için CryptoMines Eternal, satın almaya değer olabilir.

Kraken, ABD Doları (USD), Euro (EUR), Kanada Doları (CAD) ve diğerleri dahil olmak üzere devlet tarafından verilen çeşitli nakit para birimlerini destekler. Desteklenen nakit para birimlerinin tam listesi için lütfen bu makaleyi ziyaret edin.

Kraken, CryptoMines Eternal işlemleri için işlem miktarına ve ödeme türüne göre değişen rekabetçi ücretler sunar. Kraken'in ücret yapısı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kraken'da 10 $ kadar düşük tutarda CryptoMines Eternal satın alabilirsiniz. Kraken ayrıca, düzenli olarak küçük miktarlarda CryptoMines Eternal biriktirebilmeniz için tekrarlanacak satın alma işlemleri (ücret uygulanır) ayarlamanıza olanak tanır.

Kraken'de PayPal ile CryptoMines Eternal satın almak için hesabınızın ana sayfasında "Para Yatır" seçeneğini belirleyerek fonları yatırın. CryptoMines Eternal gibi bir varlık seçin, yöntem olarak PayPal'ı seçin ve gerekirse PayPal hesabınızı bağlayın. Yatırma miktarını girin, onaylayın ve fonları eklendikten sonra CryptoMines Eternal satın alma işleminde kullanın.

Kraken'de belirli bölgelerde banka kartı kullanarak CryptoMines Eternal satın alabilirsiniz. Desteklenen para birimlerimiz ve ödeme yöntemlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

bankası tarafından verilmiş bir kredi kartıyla CryptoMines Eternal satın almak için "Kripto Satın Al" bölümüne gidin, kart bilgilerinizi ekleyin ve işlemi tamamlamak için adımları izleyin. Orta Düzey veya Pro Düzeyde doğrulanmış hesapları olan ve desteklenen bir ülkede ikamet eden Kraken kullanıcıları, banka ve kredi kartıyla satın alım yapabilirler. Kraken, 3D Secure (3DS) doğrulamasını destekleyen Kraken hesabınızla aynı yasal ada sahip Visa veya Mastercard'ı kabul eder.

Kraken, diğer kripto para birimlerini kullanarak CryptoMines Eternal satın alma işlemini kolaylaştırır. Doğrudan işlem çifti mevcut değilse listelenen herhangi bir kriptoyu sorunsuz bir şekilde CryptoMines Eternal ile swap'lamak için Kraken'in Dönüştür özelliğini kullanabilirsiniz. Kraken'de mevcut CryptoMines Eternal piyasalarına göz atın veya yüzlerce kripto para biriminde hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapmak için Dönüştür aracını kullanın. İşlem çiftlerinin tam listesi için Kraken destek merkezini ziyaret edin.

Evet, Kraken'de satın aldığınız CryptoMines Eternal size ait olur. Kraken, CryptoMines Eternal destekleyen herhangi bir sıcak cüzdan veya soğuk cüzdana CryptoMines Eternal çekmeyi kolaylaştırır. Harici cüzdan adresini girmeniz yeterlidir. Ardından birkaç dakika sonra CryptoMines Eternal, cüzdanınıza ulaşır.

Kraken'de bırakmayı tercih ettiğiniz CryptoMines Eternal için güvenlik ve erişilebilirliği garanti etmek amacıyla mümkün olan her önlemi alıyoruz. Kripto para biriminiz için en güvenli yerin kendi kripto para birimi cüzdanınız olduğunu düşünüyoruz. Bununla birlikte, CryptoMines Eternal için bize güvendiğinizde mümkün olduğunca şeffaf ve güvenli olmak için sürekli şekilde çaba gösteriyoruz. Dünya çapında kabul gören güvenlik standartlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dolaşımdaki mevcut CryptoMines Eternal miktarı - ETERNAL kadardır.

Diğer kripto varlıkları nasıl satın alınır ?
 

Seçim yapabileceğiniz bu kadar çok varlık varken, hangi kripto para birimini satın alacağınıza karar vermek çok zor görünebilir. Bu süreçte A'dan Z'ye size yol göstermek için yüzlerce en iyi blok zinciri projesi için kılavuzlar hazırladık. En popüler kılavuzlarımıza aşağıda göz atın.

BTC icon

Bitcoin (BTC), piyasa değeri açısından dünyanın en büyük kripto para birimidir ve dünya çapında kabul gören bir dijital değer deposu olma potansiyeline sahiptir.

ETH icon

Ethereum (ETH), geliştiricilerin kendi kripto para birimlerini, NFT'lerini ve benzer uygulamalarını oluşturmalarına olanak tanıyan bir merkeziyetsiz uygulama ağıdır.

USDT icon

Tether (USDT) rezervleri, Tether tarafından açıklanan diğer varlıkların yanı sıra nakit ve nakit eşdeğerleri ile diğer kısa vadeli yatırma işlemlerinden oluşmaktadır ve USDT başına 1 USD fiyatını korumayı hedeflemektedir.

XRP icon

XRP (XRP), dünyanın en büyük finans kuruluşlarından bazılarıyla kurulan kapsamlı ortaklıklarla desteklenen hızlı ve düşük maliyetli bir ödeme ağıdır.

ADA icon

Cardano (ADA) ​Bitcoin gibi diğer iş kanıtı platformlarına kıyasla güvenliği, ölçeklenebilirliği ve enerji verimliliği artırılmış bir protokol olan Ouroboros tarafından desteklenir.

DOGE icon

Dogecoin (DOGE), geniş çapta bilinirliğe ve mizah anlayışına sahip güçlü bir topluluk geliştirmeye odaklanmış bir kripto para birimidir.

Popüler piyasalar

Kraken ile CryptoMines Eternal dışında yüzlerce kripto para biriminde işlem yapabilirsiniz. Kraken'daki en popüler işlem çiftlerini bugün keşfedin.