VRSC icon

Πώληση
Verus Coin

Εκταμίευση Verus Coin με ευέλικτες επιλογές χρηματοδότησης

VRSC icon

Πώληση
Verus Coin

Εκταμίευση Verus Coin με ευέλικτες επιλογές χρηματοδότησης

Kraken App QR Code

Αποκτήστε την εφαρμογή Kraken

Πώς να πουλήσετε Verus Coin στην Ελλάδα

1

Δημιουργήστε τον δωρεάν λογαριασμό σας στην Kraken

Επαληθεύστε τα στοιχεία σας για να ξεκινήσετε

2

Στείλτε VRSC στον λογαριασμό σας στην Kraken

Καταθέστε VRSC στον ασφαλή λογαριασμό σας στην Kraken

3

Πουλήστε Verus Coin άμεσα

Απολαύστε εξαιρετικά γρήγορες συναλλαγές και αναλήψεις VRSC

VRSC icon
Kraken

Τις τελευταίες 24 ώρες, οι πελάτες της Kraken διαπραγματεύτηκαν VRSC αξίας .

Γιατί να πουλήσετε Verus Coin με την Kraken;

Η Kraken προσφέρει έναν ασφαλή και εύκολο τρόπο να πουλήσετε ψηφιακό νόμισμα. Απολαύστε εμπορικές συναλλαγές με χαμηλές χρεώσεις συναλλαγών και αναλήψεων.

Transactions are instant

Άμεσες συναλλαγές και αναλήψεις

Flexible funding options

Ευέλικτες επιλογές ανάληψης

Kraken level security

Ασφάλεια
παγκόσμιας κλάσης

Επωφεληθείτε από τις ευέλικτες επιλογές πληρωμής μας για να πουλήσετε Verus Coin χρησιμοποιώντας μια ποικιλία πρακτικών μεθόδων, συμπεριλαμβανομένων των τραπεζικών μεταφορών, των καταθέσεων και των αναλήψεων μετρητών.

Τι μπορείτε να κάνετε με το Verus Coin;

Πριν πουλήσετε το Verus Coin σας, μάθετε περισσότερα για τους διάφορους τρόπους που μπορείτε να αξιοποιήσετε το Verus Coin σας με την Kraken.

Margin Trade

Πρόβλεψη τιμής Verus Coin

Χρησιμοποιήστε το εργαλείο πρόβλεψης τιμής Verus Coin

Ανταλλαγή Verus Coin με άλλα περιουσιακά στοιχεία

Εξερευνήστε τα πιο δημοφιλή ζεύγη συναλλαγών Verus Coin στην Kraken πριν ανταλλάξετε Verus Coin για μετρητά, stablecoin ή άλλα ψηφιακά περιουσιακά στοιχεία.

Verus Coin ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΉΣΕΙΣ

Μπορώ να πουλήσω Verus Coin για USD;

Ναι, μπορείτε να αγοράζετε και να πουλάτε Verus Coin χρησιμοποιώντας USD στην Kraken. Υποστηρίζουμε ένα ευρύ δίκτυο παρόχων υπηρεσιών πληρωμών σε όλο τον κόσμο, ώστε να διευκολύνουμε την πώληση Verus Coin.

Πώς μετατρέπω το Verus Coin σε μετρητά;

Επιλέξτε USD, EUR ή το νόμισμα που προτιμάτε στο παραπάνω εργαλείο για να δείτε πόσα μετρητά θα λάβετε όταν πουλήσετε το Verus Coin. Μόλις μετατρέψετε τα Verus Coin σας σε μετρητά, οι επιλογές χρηματοδότησης που προσφέρουμε διευκολύνουν την ανάληψη μετρητών στον τραπεζικό σας λογαριασμό.

Φορολογείται η εκταμίευση Verus Coin;

Κάθε χώρα χειρίζεται τους φόρους επί των κρυπτονομισμάτων με διαφορετικό τρόπο. Προτείνουμε να συμβουλευτείτε έναν τοπικό φοροτεχνικό σύμβουλο πριν προχωρήσετε σε οποιαδήποτε πώληση ψηφιακών περιουσιακών στοιχείων ή υποβάλετε φορολογικές δηλώσεις για κρυπτονομίσματα.

Πόσο αξίζει το Verus Coin αυτήν τη στιγμή σε USD;

Στην τρέχουσα Verus Coin τιμή του, ένα VRSC αξίζει 0,28 €. Η Kraken διευκολύνει την πώληση Verus Coin για USD σε λίγα λεπτά.

Πώς θα λάβω τα χρήματά μου αφού πουλήσω το Verus Coin;

Αφού πουλήσετε τα Verus Coin σας χρησιμοποιώντας την Kraken, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τις ευέλικτες επιλογές χρηματοδότησής μας για να κάνετε ανάληψη των μετρητών στον τραπεζικό σας λογαριασμό σε μόλις 0-5 εργάσιμες ημέρες.

Μπορώ να αγοράσω και να πουλήσω άμεσα Verus Coin;

Ναι, η πώληση ή η αγορά Verus Coin διαρκεί μόνο λίγα λεπτά μετά τη σύνδεση του τρόπου χρηματοδότησης.

Μάθετε περισσότερα για το Verus Coin

Η Kraken προσφέρει μια ανταγωνιστική δομή προμηθειών με βάση το μέγεθος της συναλλαγής, τον τύπο του περιουσιακού στοιχείου, τον τρόπο πληρωμής και τις συνθήκες της αγοράς. Μάθετε περισσότερα για τη δομή προμηθειών της Kraken.

Η Kraken σάς δίνει τη δυνατότητα να αγοράζετε και να πουλάτε εύκολα πάνω από 200 κρυπτονομίσματα, συμπεριλαμβανομένου του Verus Coin.

Ένα ATM Verus Coin, ή αυτόματο μηχάνημα ανάληψης κρυπτονομισμάτων, είναι ένα μηχάνημα self-service που δίνει στους χρήστες τη δυνατότητα να αγοράζουν ή να πουλάνε Verus Coin και μερικές φορές και άλλα κρυπτονομίσματα, χρησιμοποιώντας μετρητά ή πιστωτικές/χρεωστικές κάρτες. Οι χρήστες μπορούν να αλληλεπιδρούν με την οθόνη αφής του μηχανήματος για να ολοκληρώνουν συναλλαγές και να διαχειρίζονται τα ψηφιακά πορτοφόλια τους.

Παρόλο που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες μεθόδους για να πουλήσετε τα Verus Coin σας, η πλειοψηφία των ατόμων θεωρεί ότι οι πλατφόρμες κρυπτονομισμάτων όπως η Kraken είναι οι ασφαλέστερες και ευκολότερες επιλογές. Η Kraken προσφέρει ανταγωνιστικές προμήθειες, διάφορες επιλογές πληρωμής, ισχυρά μέτρα ασφαλείας και προσωπικό υποστήριξης 24/7, έτοιμο να απαντήσει σε οποιαδήποτε ερώτηση έχετε σχετικά με την πώληση Verus Coin.

Η απόφαση για το πότε θα πουλήσετε Verus Coin εξαρτάται από τους προσωπικούς σας οικονομικούς στόχους, την ανοχή σας στον κίνδυνο και τις συνθήκες της αγοράς. Λάβετε υπόψη παράγοντες όπως τις τάσεις των τιμών, το χρονοδιάγραμμα της επένδυσής σας και τις πιθανές φορολογικές επιπτώσεις. Ίσως είναι καλό να συμβουλευτείτε έναν οικονομικό σύμβουλο και να πραγματοποιήσετε διεξοδική έρευνα πριν λάβετε οποιαδήποτε απόφαση.

Περιηγηθείτε σε περισσότερους οδηγούς πώλησης κρυπτονομισμάτων

Με τόσα πολλά περιουσιακά στοιχεία για να επιλέξετε, η απόφαση για το ποιο κρυπτονόμισμα να πουλήσετε μπορεί να φαίνεται δύσκολη. Δημιουργήσατε οδηγούς για εκατοντάδες κορυφαία έργα blockchain για να σας βοηθήσουν να πλοηγηθείτε στη διαδικασία από την αρχή έως το τέλος. Ρίξτε μια ματιά στους πιο δημοφιλείς οδηγούς μας παρακάτω.

BTC icon

Το Bitcoin (BTC) είναι το κορυφαίο κρυπτονόμισμα στον κόσμο με βάση την κεφαλαιοποίηση αγοράς και έχει τη δυνατότητα να γίνει ένα παγκοσμίως αποδεκτό ψηφιακό μέσο αποθήκευσης αξίας.

ETH icon

Το Ethereum (ETH) είναι ένα αποκεντρωμένο δίκτυο εφαρμογών που επιτρέπει στους προγραμματιστές να δημιουργούν τα δικά τους κρυπτονομίσματα, NFT και άλλες εφαρμογές.

USDT icon

Τα αποθέματα Tether (USDT) αποτελούνται από μετρητά και ισοδύναμα μετρητών και λοιπές βραχυπρόθεσμες καταθέσεις, μεταξύ άλλων περιουσιακών στοιχείων όπως γνωστοποιούνται από την Tether, με στόχο τη διατήρηση της τιμής 1 USD ανά USDT.

XRP icon

Το XRP (XRP) είναι ένα δίκτυο γρήγορων και χαμηλού κόστους πληρωμών που υποστηρίζεται από εκτεταμένες συνεργασίες με μερικά από τα μεγαλύτερα χρηματοπιστωτικά ιδρύματα παγκοσμίως.

ADA icon

Cardano (ADA) ​τροφοδοτείται από το Ouroboros, ένα πρωτόκολλο που οι υποστηρικτές του ισχυρίζονται ότι έχει βελτιώσει την ασφάλεια, την κλιμακωσιμότητα και την ενεργειακή αποδοτικότητα σε σύγκριση με άλλους προγόνους proof-of-work, όπως το Bitcoin.

DOGE icon

Το Dogecoin (DOGE) είναι ένα κρυπτονόμισμα που επικεντρώνεται στην ανάπτυξη μιας ισχυρής κοινότητας που διαθέτει ευρεία αναγνώριση και αίσθηση του χιούμορ.

Δημοφιλείς αγορές

Η Kraken σάς δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε συναλλαγές σε εκατοντάδες κρυπτονομίσματα πέρα από το Verus Coin. Δείτε μερικά από τα κορυφαία ζεύγη συναλλαγών στο Kraken σήμερα.