JADEC icon

Koupit 
Jade Currency

Zaregistrujte se pro nákup JADEC. Začněte jen s 10 Kč.

JADEC icon

Koupit
Jade Currency

Miliony si vybírají Kraken pro nákup Jade Currency. Začněte jen s 10 dolary.

Kraken App QR Code

Stáhněte si aplikaci Kraken

Plaťte bezpečně s

Apple pay

Jak nakupovat Jade Currency v České republice

Naučte se, jak nakupovat Jade Currency na kryptoměnové platformě Kraken v České republice. Vytvořte si zdarma účet a připojte metodu financování pro nákup více než kryptoměn včetně JADEC. S Krakenem je začátek rychlý a snadný

product-overview

Krok 1: Zaregistrujte se – Uveďte svou e-mailovou adresu a zemi bydliště, abyste mohli zahájit náš bezpečný ověřovací proces.

hovering-coin

Krok 2: Vyberte platební metodu – Proveďte bankovní převod, proveďte nákup prostřednictvím ACH, použijte kreditní/debetní kartu nebo připojte několik dalších platebních metod.

pegged-price

Krok 3: „Koupit kryptoměnu“ – Vyberte možnost „Koupit kryptoměnu“ ve webové nebo mobilní aplikaci Kraken a začněte s nákupem.

checked-shield

Krok 4: Vyberte si z více než 400 aktiv – Kupte si Jade Currency a stovky dalších oblíbených kryptoměn, které jsou k dispozici na Krakenu (platí geografická omezení).

device

Krok 5: Zadejte částku v hotovosti – Zadejte částku, kterou chcete utratit (v místní měně), a poté si zobrazte náhled částky v JADEC, kterou obdržíte.

device

Krok 6: Dokončete objednávku – Potvrďte cenu aktiva, částku nákupu a poplatky a okamžitě obdržíte Jade Currency na svůj účet Kraken.

JADEC icon
Kraken

V posledních 24 hodinách klienti Kraken nakoupili JADEC v hodnotě .

Proč kupovat Jade Currency s Krakenem v České republice?

Kraken nabízí bezpečný a snadný způsob, jak začít s kryptoměnami v České republice. Použijte naše flexibilní platební metody k nákupu Jade Currency kreditní kartou, debetní kartou, bankovním převodem a dalšími.

Flexible funding options

Využijte rychlé a flexibilní možnosti financování

Transactions are instant

Nakupujte a prodávejte více než 200 kryptoměn

Kraken level security

Zabezpečte svou cestu světem kryptoměn pomocí přístupových klíčů

Co můžete dělat s Jade Currency?

Na Krakenu můžete Jade Currency využít na maximum. Od provedení prvního obchodu až po využití našich pokročilých profesionálních obchodních nástrojů Jade Currency – všechny funkce Kraken, které potřebujete, jsou podpořeny našimi robustními bezpečnostními funkcemi a nepřetržitou podporou.

Stake

Získejte odměny za Jade Currency

Podívejte se, zda můžete získat odměny

Margin Trade

Predikujte cenu Jade Currency

Využijte náš nástroj pro predikci ceny Jade Currency

Vyměňte Jade Currency za jiná aktiva

Po zakoupení Jade Currency je můžete směnit za fiat měny a jiné kryptoměny. Kraken nabízí více než 200 Jade Currency obchodních párů, takže můžete snadno vstupovat na trh a opouštět jej.

JADEC icon
USD icon
JADEC icon
EUR icon
JADEC icon
ETH icon
JADEC icon
USDT icon
JADEC icon
GBP icon
JADEC icon
CAD icon

Zjistěte více o Jade Currency

Na rozdíl od tradičních měn není Jade Currency vydávána ani spravována žádným centralizovaným vládním orgánem. Místo toho je decentralizovaná síť počítačových uzlů odpovědná za údržbu Jade Currency. Díky této decentralizaci mohou držitelé a uživatelé Jade Currency přispívat k údržbě sítě.

Většina lidí se shoduje, že nejjednodušší a nejbezpečnější způsob nákupu Jade Currency je prostřednictvím spolehlivé kryptoměnové platformy, jako je Kraken. Ačkoli Jade Currency lze nakupovat několika různými způsoby, Kraken nabízí bezpečnost, podporu a jednoduchost, které lidé při nákupu kryptoměn Jade Currency často hledají.

Při současné tržní ceně stojí nákup jednoho JADEC 0,00020 €. Kraken usnadňuje nákup a prodej Jade Currency s důvěrou.

Ano, Kraken nabízí bezpečný a snadný způsob, jak koupit Jade Currency v hodnotě 100 Kč. Za aktuální cenu, se 100 Kč v se rovná 492 610,8374 JADEC.

Společnost Kraken využívá pokročilá bezpečnostní opatření, včetně šifrování a ochrany účtů, aby zajistila bezpečnost vašich nákupů Jade Currency. Ačkoli Kraken poskytuje bezpečnou platformu, volatilita trhu může i tak ovlivnit vaši investici Jade Currency. Před nákupem byste si měli sami zjistit aktuální ceny Jade Currency.

Krátká odpověď je, že to závisí na vašich individuálních okolnostech a toleranci k riziku. Pro ty, kteří vidí v decentralizaci dlouhodobou perspektivu, může být Jade Currency hodnotným nákupem.

Kraken podporuje různé fiat měny vydané vládou, včetně amerického dolaru (USD), eura (EUR), kanadského dolaru (CAD) a dalších. Pro úplný seznam podporovaných fiat měn si přečtěte tento článek.

Kraken nabízí konkurenceschopné poplatky za Jade Currency transakce, které jsou ovlivněny obchodní částkou a typem platby. Zjistěte více o struktuře poplatků na Krakenu.

Na Krakenu můžete koupit Jade Currency v hodnotě minimálně 10 Kč. Kraken vám také umožňuje nastavit pravidelné nákupy (za poplatek), takže můžete průběžně a pravidelně nakupovat malé částky Jade Currency.

Chcete-li na Krakenu nakupovat Jade Currency přes PayPal, vložte prostředky výběrem možnosti „Vklad“ na úvodní stránce svého účtu. Vyberte aktivum jako Jade Currency, jako způsob platby vyberte PayPal a v případě potřeby propojte svůj účet PayPal. Zadejte částku vkladu, potvrďte a jakmile budou prostředky připsány, použijte je k nákupu Jade Currency.

Na Krakenu si můžete koupit Jade Currency pomocí debetní karty v určitých regionech. Více informací o podporovaných měnách a platebních metodách najdete zde.

Chcete-li nakupovat Jade Currency pomocí kreditní karty vydané bankou v České republice, přejděte do sekce „Koupit kryptoměnu“, zadejte údaje o své kartě a postupujte podle pokynů k dokončení transakce. Nákupy pomocí debetních a kreditních karet jsou k dispozici uživatelům platformy Kraken, kteří mají ověřený účet na úrovni Intermediate nebo Pro a mají bydliště v některé z podporovaných zemí. Kraken přijímá karty Visa nebo Mastercard, které podporují technologii 3D Secure (3DS) a jsou vystaveny na stejné jméno, jaké je uvedeno ve vašem účtu na Krakenu.

Kraken usnadňuje nákup Jade Currency pomocí jiných kryptoměn. Pokud není daný obchodní pár k dispozici, můžete využít funkci „Převést“ na burze Kraken a snadno vyměnit jakoukoli kryptoměnu z nabídky za Jade Currency. Prohlédněte si trhy Jade Currency dostupné na platformě Kraken nebo využijte nástroj „Převést“ k rychlému a snadnému obchodování mezi stovkami kryptoměn. Úplný seznam obchodních párů najdete v centru podpory Kraken.

Ano, Jade Currency které koupíte na Krakenu, jsou vaše. Kraken usnadňuje výběr Jade Currency do jakékoliv online nebo offline peněženky, která ho podporuje Jade Currency. Jednoduše zadejte adresu externí peněženky a vaše Jade Currency bude za chvíli ve vaší peněžence.

Děláme vše pro to, abychom pro vás udrželi Jade Currency, které se rozhodnete nechat na Krakenu, zabezpečení a přístupné. I když jsme stále přesvědčeni, že nejbezpečnějším místem pro vaše kryptoměny je vaše vlastní peněženka, neustále se snažíme být co nejtransparentnější a nejbezpečnější, když nám svěřujete svá Jade Currency. Zjistěte více o našich celosvětově uznávaných standardech zabezpečení.

Aktuální obíhající nabídka Jade Currency je 58 455 468 JADEC.

Jak koupit jiné kryptoměny v České republice?
 

S tolika aktivy na výběr může být těžké rozhodnout se, kterou kryptoměnu koupit. Sestavili jsme průvodce pro stovky předních blockchainových projektů, které vám pomohou se v tomto procesu zorientovat od A do Z. Podívejte se níže na další průvodce nákupem.

BTC icon

Bitcoin (BTC) je největší kryptoměna na světě podle tržní kapitalizace a má potenciál stát se globálně akceptovaným digitálním uchovatelem hodnoty.

ETH icon

Ethereum (ETH) je decentralizovaná síť aplikací, která umožňuje vývojářům vytvářet vlastní kryptoměny, NFT a další aplikace.

USDT icon

Rezervy Tetheru (USDT) se skládají z hotovosti a hotovostních ekvivalentů a dalších krátkodobých vkladů, mimo jiné z aktiv vybraných společností Tether, s cílem udržet cenu 1 USD za 1 USDT.

XRP icon

XRP (XRP) je rychlá a nízkonákladová platební síť, která je podpořena rozsáhlými partnerstvími s některými z největších finančních institucí na světě.

ADA icon

Cardano (ADA) ​Je poháněna protokolem Ouroboros, který podle jeho zastánců zlepšil zabezpečení, škálovatelnost a energetickou účinnost ve srovnání s jinými předchůdci typu proof-of-work, jako je Bitcoin.

DOGE icon

Dogecoin (DOGE) je kryptoměna zaměřená na rozvoj silné komunity, která se vyznačuje širokým uznáním a smyslem pro humor.

Populární trhy

Kraken vám umožňuje obchodovat se stovkami dalších kryptoměn kromě Jade Currency. Podívejte se na dnešní nejpopulárnější obchodní páry na Krakenu.

BTC icon
USD icon
BTC icon
EUR icon
BTC icon
CAD icon