UtamaJual KriptoWilder World
WILD icon

Jual
Wilder World

Cairkan Wilder World dengan opsyen pendanaan yang fleksibel

WILD icon

Jual
Wilder World

Cairkan Wilder World dengan opsyen pendanaan yang fleksibel

Kraken App QR Code

Dapatkan aplikasi Kraken

Cara menjual Wilder World

1

Cipta akaun Kraken percuma anda

Sahkan butiran anda untuk bermula

2

Hantar WILD ke akaun Kraken anda

Deposit WILD dalam akaun Kraken anda yang selamat

3

Jual Wilder World dengan serta-merta

Nikmati transaksi & pengeluaran WILD yang sangat pantas

WILD icon
Kraken

Dalam 24 jam yang lalu, pelanggan Kraken telah berdagang WILD bernilai .

Mengapakah menjual Wilder World dengan Kraken?

Kraken menawarkan cara yang selamat dan mudah untuk menjual mata wang digital. Nikmati perdagangan pada kadar pasaran dengan yuran transaksi dan pengeluaran yang rendah.

Transactions are instant

Transaksi & pengeluaran serta-merta

Flexible funding options

Pilihan pengeluaran yang fleksibel

Kraken level security

Bertaraf dunia
keselamatan

Manfaatkan pilihan pembayaran fleksibel kami untuk menjual Wilder World menggunakan pelbagai kaedah yang mudah termasuk pemindahan wang, pemindahan bank dan pengeluaran tunai.

Perihal Wilder World

Wilder World ialah dunia maya realistik foto yang menggabungkan seni dan fesyen ke dalam metaverse imersifnya. Permainan ini mengintegrasikan teknologi AR dan VR, menyediakan pencarian penuh aksi dan menyertakan pasaran NFT serta persatuan artis. WILD ialah token asli projek ini yang digunakan untuk memberi ganjaran kepada pemain untuk pencarian, mengundi cadangan yang mempengaruhi hala tuju metaverse pada masa hadapan dan memberi insentif kepada peserta untuk membantu mengembangkan platform.

Apakah yang boleh anda lakukan dengan Wilder World?

Sebelum anda menjual Wilder World anda, ketahui lebih lanjut tentang pelbagai cara anda boleh menggunakan Wilder World dengan Kraken.

Margin Trade

Jangka Wilder World harga

Gunakan alat jangkaan harga Wilder World kami

Tukar Wilder World untuk aset lain

Terokai pasangan perdagangan Wilder World yang paling popular di Kraken sebelum anda menukar Wilder World untuk tunai, stablecoin atau aset digital lain.

Wilder WorldSOALAN LAZIM

Bolehkah saya menjual Wilder World untuk USD?

Ya, anda boleh membeli dan menjual Wilder World menggunakan USD pada Kraken. Kami menyokong pelbagai rangkaian pemproses pembayaran di seluruh dunia yang memudahkan penjualan Wilder World.

Bagaimanakah cara untuk menukarkan Wilder World kepada tunai?

Pilih USD, EUR atau tunai pilihan anda dalam alat di atas untuk melihat jumlah tunai yang bakal anda terima semasa menjual Wilder World anda. Selepas anda menukarkan Wilder World anda kepada tunai, pilihan pembiayaan kami akan memudahkan pengeluaran tunai ke akaun bank anda.

Adakah pengeluaran tunai Wilder World boleh dikenakan cukai?

Setiap negara menangani cukai mata wang kripto secara berbeza. Kami menyarankan agar anda menghubungi penasihat cukai profesional tempatan sebelum membuat apa-apa jualan aset digital atau melaporkan cukai kripto anda.

Berapakah nilai Wilder World sekarang dalam USD?

Pada masa iniWilder World harga, satu WILD bernilai $0.019. Kraken memudahkan untuk menjual Wilder World untuk USD dalam beberapa minit.

Bagaimanakah cara untuk mendapatkan wang saya selepas menjual Wilder World?

Selepas anda menjual Wilder World anda menggunakan Kraken, anda boleh menggunakan pilihan pembiayaan fleksibel kami untuk mengeluarkan tunai anda ke akaun bank dalam tempoh serendah 0-5 hari perniagaan.

Bolehkah saya membeli dan menjual Wilder World dengan segera?

Ya, hanya sedikit masa diperlukan untuk menjual atau membeli Wilder World selepas anda menghubungkan kaedah pembiayaan anda.

Ketahui lebih lanjut tentang Wilder World

Kraken menawarkan struktur yuran berdaya saing berdasarkan saiz transaksi, jenis aset, kaedah pembayaran dan keadaan pasaran. Ketahui lebih lanjut tentang struktur yuran Kraken.

Kraken membolehkan anda membeli dan menjual 200+ mata wang kripto dengan lancar, termasuk Wilder World.

ATM Wilder World, atau mesin juruwang automatik mata wang kripto ialah kiosk layan diri yang membolehkan pengguna membeli atau menjual Wilder World dan kadangkala mata wang kripto yang lain menggunakan tunai atau kad kredit/debit. Pengguna boleh berinteraksi dengan antara muka skrin sentuh mesin untuk melengkapkan transaksi dan mengurus dompet digital mereka.

Sementara anda boleh menggunakan pelbagai kaedah yang berbeza untuk menjual Wilder World anda, kebanyakan orang mendapati bahawa platform kripto seperti Kraken adalah pilihan yang paling selamat dan mudah. Kraken menawarkan yuran berdaya saing, kepelbagaian pilihan pembayaran, langkah keselamatan yang mantap dan staf sokongan 24/7 yang bersedia untuk menjawab apa-apa soalan anda mengenai penjualan Wilder World.

Menentukan waktu untuk menjual Wilder World bergantung pada matlamat kewangan individu anda, tahap toleransi risiko dan keadaan pasaran. Pertimbangkan faktor seperti trend harga, garis masa pelaburan anda dan implikasi cukai berpotensi. Anda dinasihatkan supaya berunding dengan penasihat kewangan dan menjalankan penyelidikan menyeluruh sebelum membuat apa-apa keputusan.

Lihat lebih banyak panduan menjual kripto

Dengan begitu banyak aset untuk dipilih, memutuskan kripto mana yang hendak dijual boleh menjadi sukar. Kami telah menyediakan panduan untuk beratus-ratus projek rantaian blok teratas untuk membantu anda menavigasi proses dari A hingga Z. Lihat panduan paling popular kami di bawah.

BTC icon

Bitcoin (BTC) ialah mata wang kripto teratas dunia mengikut permodalan pasaran dan berpotensi untuk menjadi penyimpan nilai digital yang diterima secara global.

ETH icon

Ethereum (ETH) ialah rangkaian aplikasi terdesentralisasi yang membolehkan pembangun mencipta mata wang kripto, NFT dan aplikasi lain mereka sendiri.

USDT icon

Simpanan Tether (USDT) terdiri daripada tunai dan setara tunai serta deposit jangka pendek lain, antara aset lain seperti yang dinyatakan oleh Tether, dengan tujuan untuk mengekalkan harga 1 USD per USDT.

XRP icon

XRP (XRP) ialah rangkaian pembayaran yang cepat dan kos rendah yang disokong oleh kerjasama yang luas dengan beberapa institusi kewangan terbesar di dunia.

ADA icon

Cardano (ADA) ​dikuasakan oleh Ouroboros, satu protokol yang didakwa oleh penyokongnya telah dipertingkatkan dari segi keselamatan, kebolehskalaan dan kecekapan tenaga berbanding protokol bukti kerja sebelumnya yang lain, seperti Bitcoin.

DOGE icon

Dogecoin (DOGE) ialah mata wang kripto yang memfokuskan kepada pembangunan komuniti yang kuat yang mempunyai pengiktirafan yang meluas dan rasa humor.

Pasaran popular

Kraken membolehkan anda mendagangkan ratusan mata wang kripto selain Wilder World. Lihatlah beberapa pasangan perdagangan teratas di Kraken hari ini.