KIMCHI icon

Beli 
KIMCHI.finance

Daftar untuk membeli KIMCHI. Bermula dengan hanya $10.

KIMCHI icon

Beli
KIMCHI.finance

Berjuta-juta memilih Kraken untuk membeli KIMCHI.finance. Bermula dengan hanya $10.

Kraken App QR Code

Dapatkan aplikasi Kraken

Bayar dengan selamat menggunakan

Apple pay

Cara Membeli KIMCHI.finance

Ketahui cara membeli KIMCHI.finance di platform kripto Kraken . Buat akaun percuma anda dan sambungkan kaedah pembiayaan untuk membeli lebih daripada mata wang kripto termasuk KIMCHI. Kraken mempercepatkan dan memudahkan untuk bermula

product-overview

Langkah 1: Daftar masuk - Berikan alamat e-mel dan negara tempat tinggal anda untuk memulakan proses pengesahan selamat kami.

hovering-coin

Langkah 2: Pilih kaedah pembayaran - Hantar pindahan bank, buat pembelian ACH, gunakan kad kredit/debit atau sambungkan beberapa kaedah pembayaran lain.

pegged-price

Langkah 3: "Beli Kripto" - Pilih “Beli kripto” di laman web atau aplikasi mudah alih Kraken untuk memulakan pembelian anda.

checked-shield

Langkah 4: Pilih daripada 400+ aset - Beli KIMCHI.finance dan ratusan mata wang kripto popular yang tersedia di Kraken hari ini (sekatan geo dikenakan).

device

Langkah 5: Masukkan jumlah tunai - Masukkan jumlah yang anda ingin belanjakan menggunakan mata wang tempatan anda sebelum pratonton jumlah KIMCHI yang akan anda terima.

device

Langkah 6: Lengkapkan pesanan anda - Sahkan harga aset, jumlah pembelian dan yuran untuk menerima KIMCHI.finance serta-merta dalam akaun Kraken anda.

KIMCHI icon
Kraken

Dalam 24 jam yang lalu, pelanggan Kraken telah membeli  KIMCHI bernilai .

Mengapa membeli KIMCHI.finance dengan Kraken ?

Kraken menawarkan cara yang selamat dan mudah untuk bermula dengan kripto. Gunakan kaedah pembayaran fleksibel kami untuk membeli KIMCHI.finance dengan kad kredit, kad debit, pindahan bank, dan banyak lagi.

Flexible funding options

Nikmati pilihan pembiayaan yang cepat dan fleksibel

Transactions are instant

Beli dan jual 200+ mata wang kripto

Kraken level security

Pastikan keselamatan perjalanan kripto anda dengan Kunci Laluan

Apakah yang boleh anda lakukan dengan KIMCHI.finance?

Dengan Kraken, anda boleh melakukan lebih banyak dengan KIMCHI.finance. Daripada melakukan perdagangan pertama anda hingga menggunakan alat dagangan pro KIMCHI.finance kami yang canggih, semua ciri Kraken yang anda perlukan disokong oleh ciri keselamatan yang mantap dan sokongan 24/7 kami.

Stake

Jana KIMCHI.finance ganjaran

Lihat sekiranya anda boleh memperoleh ganjaran

Margin Trade

Jangka KIMCHI.finance harga

Gunakan alat jangkaan harga KIMCHI.finance kami

Tukar KIMCHI.finance untuk aset lain

Selepas anda membeli KIMCHI.finance, anda boleh mendagangkannya untuk mata wang fiat dan mata wang kripto yang lain. Kraken menawarkan lebih daripada 200 pasangan dagangan KIMCHI.finance supaya anda boleh bergerak masuk dan keluar dari pasaran dengan mudah.

Ketahui lebih lanjut tentang KIMCHI.finance

Tidak seperti mata wang tradisional, KIMCHI.finance tidak dikeluarkan atau dikendalikan oleh entiti kerajaan pusat. Sebaliknya, rangkaian terdesentralisasi nod komputer bertanggungjawab untuk mengendalikan KIMCHI.finance. Desentralisasi ini bermakna pemegang dan pengguna KIMCHI.finance boleh membantu mengekalkan rangkaian.

Kebanyakan orang mendapati bahawa cara yang paling mudah dan paling selamat untuk membeli KIMCHI.finance adalah melalui platform mata wang kripto yang boleh dipercayai seperti Kraken. Walaupun KIMCHI.finance boleh dibeli menggunakan beberapa kaedah yang berbeza, Kraken menawarkan keselamatan, sokongan dan kemudahan yang sering dicari orang ketika membeli mata wang kripto seperti KIMCHI.finance.

Pada kadar pasaran semasa, kos untuk membeli satu KIMCHI adalah $0.0000024. Kraken memudahkan untuk membeli & menjual KIMCHI.finance dengan yakin.

Ya, Kraken menawarkan $100 yang selamat dan mudah dibeli bernilai KIMCHI.finance. Pada harga semasanya, $100 bersamaan dengan 41,666,666.6667 KIMCHI.

Kraken menggunakan langkah-langkah keselamatan yang canggih, termasuk penyulitan dan perlindungan akaun, untuk memastikan pembelian KIMCHI.finance anda selamat. Walaupun Kraken menyediakan platform yang selamat, turun naik pasaran masih boleh mempengaruhi pelaburan KIMCHI.finance anda. Anda harus melakukan penyelidikan anda sendiri mengenai harga KIMCHI.finance sebelum membeli.

Jawapan ringkasnya ialah, ia bergantung kepada keadaan individu anda sendiri dan toleransi risiko. Bagi mereka yang melihat prospek jangka panjang di sebalik desentralisasi, KIMCHI.finance mungkin merupakan pembelian yang berbaloi.

Kraken menyokong pelbagai mata wang fiat yang dikeluarkan oleh kerajaan, termasuk Dolar AS (USD), Euro (EUR), Dolar Kanada (CAD), dan lain-lain. Untuk senarai penuh mata wang fiat yang disokong, sila lawati artikel ini.

Kraken menawarkan yuran yang kompetitif untuk transaksi KIMCHI.finance, yang dipengaruhi oleh jumlah dagangan dan jenis pembayaran. Ketahui lebih lanjut tentang struktur yuran Kraken.

Anda boleh membeli serendah $10 bernilai KIMCHI.finance di Kraken. Kraken juga membolehkan anda untuk menetapkan pembelian berulang (caj dikenakan) supaya anda boleh terus mengumpul jumlah kecil KIMCHI.finance secara berkala.

Untuk membeli KIMCHI.finance dengan PayPal di Kraken, depositkan dana dengan memilih "Deposit" di halaman utama akaun anda. Pilih aset seperti KIMCHI.finance, pilih PayPal sebagai kaedah dan sambungkan akaun PayPal anda jika perlu. Masukkan jumlah deposit, sahkan, dan setelah dana ditambah, gunakannya untuk membeli KIMCHI.finance.

Anda boleh membeli KIMCHI.finance menggunakan kad debit di rantau tertentu di Kraken. Ketahui lebih lanjut tentang mata wang dan kaedah pembayaran yang kami sokong di sini.

Untuk membeli KIMCHI.finance menggunakan kad kredit yang dikeluarkan oleh bank , pergi ke bahagian "Beli Kripto", masukkan butiran kad anda dan ikuti langkah-langkah untuk menyelesaikan transaksi. Pembelian kad debit dan kredit tersedia untuk pengguna Kraken yang memegang akaun yang disahkan peringkat Pertengahan atau Pro dan menetap di negara yang disokong. Kraken menerima Visa atau Mastercard yang menyokong 3D Secure (3DS) yang berada dalam nama sah yang sama dengan akaun Kraken anda.

Kraken memudahkan untuk membeliKIMCHI.finance menggunakan mata wang kripto lain. Jika pasangan perdagangan langsung tidak tersedia, anda boleh menggunakan ciri Tukar Kraken untuk menukar mana-mana kripto yang disenaraikan untuk KIMCHI.finance dengan lancar. Layari pasaran KIMCHI.finance yang tersedia di Kraken atau gunakan alat Tukar untuk berdagang antara ratusan mata wang kripto dengan cepat dan mudah. Untuk senarai lengkap pasangan perdagangan, lawati pusat sokongan Kraken.

Ya, KIMCHI.finance yang anda beli di Kraken adalah milik anda. Kraken memudahkan untuk mengeluarkan KIMCHI.finance anda ke mana-mana dompet panas atau dompet sejuk yang menyokong KIMCHI.finance. Hanya masukkan alamat dompet luar dan KIMCHI.finance anda akan berada dalam dompet anda beberapa saat kemudian.

Kami mengambil setiap langkah yang mungkin untuk memastikan KIMCHI.finance yang anda pilih untuk disimpan di Kraken selamat dan boleh diakses oleh anda. Walaupun kami masih percaya tempat paling selamat untuk kripto anda adalah dalam dompet mata wang kripto anda sendiri, kami sentiasa berusaha untuk menjadi sejelas dan selamat mungkin apabila anda mempercayai kami dengan KIMCHI.finance anda. Ketahui lebih lanjut tentang standard keselamatan yang diiktiraf di seluruh dunia kami.

Bekalan semasa KIMCHI.finance yang beredar adalah - KIMCHI.

Bagaimana untuk membeli aset kripto lain ?
 

Dengan begitu banyak aset untuk dipilih, memutuskan kripto mana untuk dibeli boleh menjadi sukar. Kami telah menyediakan panduan untuk beratus-ratus projek rantaian blok teratas untuk membantu anda lalui proses dari A hingga Z. Lihat lebih banyak panduan pembelian di bawah.

BTC icon

Bitcoin (BTC) ialah mata wang kripto teratas dunia mengikut permodalan pasaran dan berpotensi untuk menjadi penyimpan nilai digital yang diterima secara global.

ETH icon

Ethereum (ETH) ialah rangkaian aplikasi terdesentralisasi yang membolehkan pembangun mencipta mata wang kripto, NFT dan aplikasi lain mereka sendiri.

USDT icon

Simpanan Tether (USDT) terdiri daripada tunai dan setara tunai serta deposit jangka pendek lain, antara aset lain seperti yang dinyatakan oleh Tether, dengan tujuan untuk mengekalkan harga 1 USD per USDT.

XRP icon

XRP (XRP) ialah rangkaian pembayaran yang cepat dan kos rendah yang disokong oleh kerjasama yang luas dengan beberapa institusi kewangan terbesar di dunia.

ADA icon

Cardano (ADA) ​dikuasakan oleh Ouroboros, satu protokol yang didakwa oleh penyokongnya telah dipertingkatkan dari segi keselamatan, kebolehskalaan dan kecekapan tenaga berbanding protokol bukti kerja sebelumnya yang lain, seperti Bitcoin.

DOGE icon

Dogecoin (DOGE) ialah mata wang kripto yang memfokuskan kepada pembangunan komuniti yang kuat yang mempunyai pengiktirafan yang meluas dan rasa humor.

Pasaran popular

Kraken membolehkan anda mendagangkan ratusan mata wang kripto selain KIMCHI.finance. Lihatlah beberapa pasangan perdagangan teratas di Kraken hari ini.