ZASTUSD icon

Beli 
Zasset zUSD

Daftar untuk membeli ZASTUSD. Bermula dengan hanya $10.

ZASTUSD icon

Beli
Zasset zUSD

Berjuta-juta memilih Kraken untuk membeli Zasset zUSD. Bermula dengan hanya $10.

Kraken App QR Code

Dapatkan aplikasi Kraken

Bayar dengan selamat menggunakan

Apple pay

Cara Membeli Zasset zUSD

Ketahui cara membeli Zasset zUSD di platform kripto Kraken . Buat akaun percuma anda dan sambungkan kaedah pembiayaan untuk membeli lebih daripada mata wang kripto termasuk ZASTUSD. Kraken mempercepatkan dan memudahkan untuk bermula

product-overview

Langkah 1: Daftar masuk - Berikan alamat e-mel dan negara tempat tinggal anda untuk memulakan proses pengesahan selamat kami.

hovering-coin

Langkah 2: Pilih kaedah pembayaran - Hantar pindahan bank, buat pembelian ACH, gunakan kad kredit/debit atau sambungkan beberapa kaedah pembayaran lain.

pegged-price

Langkah 3: "Beli Kripto" - Pilih “Beli kripto” di laman web atau aplikasi mudah alih Kraken untuk memulakan pembelian anda.

checked-shield

Langkah 4: Pilih daripada 400+ aset - Beli Zasset zUSD dan ratusan mata wang kripto popular yang tersedia di Kraken hari ini (sekatan geo dikenakan).

device

Langkah 5: Masukkan jumlah tunai - Masukkan jumlah yang anda ingin belanjakan menggunakan mata wang tempatan anda sebelum pratonton jumlah ZASTUSD yang akan anda terima.

device

Langkah 6: Lengkapkan pesanan anda - Sahkan harga aset, jumlah pembelian dan yuran untuk menerima Zasset zUSD serta-merta dalam akaun Kraken anda.

ZASTUSD icon
Kraken

Dalam 24 jam yang lalu, pelanggan Kraken telah membeli  ZASTUSD bernilai .

Mengapa membeli Zasset zUSD dengan Kraken ?

Kraken menawarkan cara yang selamat dan mudah untuk bermula dengan kripto. Gunakan kaedah pembayaran fleksibel kami untuk membeli Zasset zUSD dengan kad kredit, kad debit, pindahan bank, dan banyak lagi.

Flexible funding options

Nikmati pilihan pembiayaan yang cepat dan fleksibel

Transactions are instant

Beli dan jual 200+ mata wang kripto

Kraken level security

Pastikan keselamatan perjalanan kripto anda dengan Kunci Laluan

Apakah yang boleh anda lakukan dengan Zasset zUSD?

Dengan Kraken, anda boleh melakukan lebih banyak dengan Zasset zUSD. Daripada melakukan perdagangan pertama anda hingga menggunakan alat dagangan pro Zasset zUSD kami yang canggih, semua ciri Kraken yang anda perlukan disokong oleh ciri keselamatan yang mantap dan sokongan 24/7 kami.

Stake

Jana Zasset zUSD ganjaran

Lihat sekiranya anda boleh memperoleh ganjaran

Margin Trade

Jangka Zasset zUSD harga

Gunakan alat jangkaan harga Zasset zUSD kami

Tukar Zasset zUSD untuk aset lain

Selepas anda membeli Zasset zUSD, anda boleh mendagangkannya untuk mata wang fiat dan mata wang kripto yang lain. Kraken menawarkan lebih daripada 200 pasangan dagangan Zasset zUSD supaya anda boleh bergerak masuk dan keluar dari pasaran dengan mudah.

Ketahui lebih lanjut tentang Zasset zUSD

Tidak seperti mata wang tradisional, Zasset zUSD tidak dikeluarkan atau dikendalikan oleh entiti kerajaan pusat. Sebaliknya, rangkaian terdesentralisasi nod komputer bertanggungjawab untuk mengendalikan Zasset zUSD. Desentralisasi ini bermakna pemegang dan pengguna Zasset zUSD boleh membantu mengekalkan rangkaian.

Kebanyakan orang mendapati bahawa cara yang paling mudah dan paling selamat untuk membeli Zasset zUSD adalah melalui platform mata wang kripto yang boleh dipercayai seperti Kraken. Walaupun Zasset zUSD boleh dibeli menggunakan beberapa kaedah yang berbeza, Kraken menawarkan keselamatan, sokongan dan kemudahan yang sering dicari orang ketika membeli mata wang kripto seperti Zasset zUSD.

Pada kadar pasaran semasa, kos untuk membeli satu ZASTUSD adalah $0.60. Kraken memudahkan untuk membeli & menjual Zasset zUSD dengan yakin.

Ya, Kraken menawarkan $100 yang selamat dan mudah dibeli bernilai Zasset zUSD. Pada harga semasanya, $100 bersamaan dengan 165.9864 ZASTUSD.

Kraken menggunakan langkah-langkah keselamatan yang canggih, termasuk penyulitan dan perlindungan akaun, untuk memastikan pembelian Zasset zUSD anda selamat. Walaupun Kraken menyediakan platform yang selamat, turun naik pasaran masih boleh mempengaruhi pelaburan Zasset zUSD anda. Anda harus melakukan penyelidikan anda sendiri mengenai harga Zasset zUSD sebelum membeli.

Jawapan ringkasnya ialah, ia bergantung kepada keadaan individu anda sendiri dan toleransi risiko. Bagi mereka yang melihat prospek jangka panjang di sebalik desentralisasi, Zasset zUSD mungkin merupakan pembelian yang berbaloi.

Kraken menyokong pelbagai mata wang fiat yang dikeluarkan oleh kerajaan, termasuk Dolar AS (USD), Euro (EUR), Dolar Kanada (CAD), dan lain-lain. Untuk senarai penuh mata wang fiat yang disokong, sila lawati artikel ini.

Kraken menawarkan yuran yang kompetitif untuk transaksi Zasset zUSD, yang dipengaruhi oleh jumlah dagangan dan jenis pembayaran. Ketahui lebih lanjut tentang struktur yuran Kraken.

Anda boleh membeli serendah $10 bernilai Zasset zUSD di Kraken. Kraken juga membolehkan anda untuk menetapkan pembelian berulang (caj dikenakan) supaya anda boleh terus mengumpul jumlah kecil Zasset zUSD secara berkala.

Untuk membeli Zasset zUSD dengan PayPal di Kraken, depositkan dana dengan memilih "Deposit" di halaman utama akaun anda. Pilih aset seperti Zasset zUSD, pilih PayPal sebagai kaedah dan sambungkan akaun PayPal anda jika perlu. Masukkan jumlah deposit, sahkan, dan setelah dana ditambah, gunakannya untuk membeli Zasset zUSD.

Anda boleh membeli Zasset zUSD menggunakan kad debit di rantau tertentu di Kraken. Ketahui lebih lanjut tentang mata wang dan kaedah pembayaran yang kami sokong di sini.

Untuk membeli Zasset zUSD menggunakan kad kredit yang dikeluarkan oleh bank , pergi ke bahagian "Beli Kripto", masukkan butiran kad anda dan ikuti langkah-langkah untuk menyelesaikan transaksi. Pembelian kad debit dan kredit tersedia untuk pengguna Kraken yang memegang akaun yang disahkan peringkat Pertengahan atau Pro dan menetap di negara yang disokong. Kraken menerima Visa atau Mastercard yang menyokong 3D Secure (3DS) yang berada dalam nama sah yang sama dengan akaun Kraken anda.

Kraken memudahkan untuk membeliZasset zUSD menggunakan mata wang kripto lain. Jika pasangan perdagangan langsung tidak tersedia, anda boleh menggunakan ciri Tukar Kraken untuk menukar mana-mana kripto yang disenaraikan untuk Zasset zUSD dengan lancar. Layari pasaran Zasset zUSD yang tersedia di Kraken atau gunakan alat Tukar untuk berdagang antara ratusan mata wang kripto dengan cepat dan mudah. Untuk senarai lengkap pasangan perdagangan, lawati pusat sokongan Kraken.

Ya, Zasset zUSD yang anda beli di Kraken adalah milik anda. Kraken memudahkan untuk mengeluarkan Zasset zUSD anda ke mana-mana dompet panas atau dompet sejuk yang menyokong Zasset zUSD. Hanya masukkan alamat dompet luar dan Zasset zUSD anda akan berada dalam dompet anda beberapa saat kemudian.

Kami mengambil setiap langkah yang mungkin untuk memastikan Zasset zUSD yang anda pilih untuk disimpan di Kraken selamat dan boleh diakses oleh anda. Walaupun kami masih percaya tempat paling selamat untuk kripto anda adalah dalam dompet mata wang kripto anda sendiri, kami sentiasa berusaha untuk menjadi sejelas dan selamat mungkin apabila anda mempercayai kami dengan Zasset zUSD anda. Ketahui lebih lanjut tentang standard keselamatan yang diiktiraf di seluruh dunia kami.

Bekalan semasa Zasset zUSD yang beredar adalah 76,857 ZASTUSD.

Bagaimana untuk membeli aset kripto lain ?
 

Dengan begitu banyak aset untuk dipilih, memutuskan kripto mana untuk dibeli boleh menjadi sukar. Kami telah menyediakan panduan untuk beratus-ratus projek rantaian blok teratas untuk membantu anda lalui proses dari A hingga Z. Lihat lebih banyak panduan pembelian di bawah.

BTC icon

Bitcoin (BTC) ialah mata wang kripto teratas dunia mengikut permodalan pasaran dan berpotensi untuk menjadi penyimpan nilai digital yang diterima secara global.

ETH icon

Ethereum (ETH) ialah rangkaian aplikasi terdesentralisasi yang membolehkan pembangun mencipta mata wang kripto, NFT dan aplikasi lain mereka sendiri.

USDT icon

Simpanan Tether (USDT) terdiri daripada tunai dan setara tunai serta deposit jangka pendek lain, antara aset lain seperti yang dinyatakan oleh Tether, dengan tujuan untuk mengekalkan harga 1 USD per USDT.

XRP icon

XRP (XRP) ialah rangkaian pembayaran yang cepat dan kos rendah yang disokong oleh kerjasama yang luas dengan beberapa institusi kewangan terbesar di dunia.

ADA icon

Cardano (ADA) ​dikuasakan oleh Ouroboros, satu protokol yang didakwa oleh penyokongnya telah dipertingkatkan dari segi keselamatan, kebolehskalaan dan kecekapan tenaga berbanding protokol bukti kerja sebelumnya yang lain, seperti Bitcoin.

DOGE icon

Dogecoin (DOGE) ialah mata wang kripto yang memfokuskan kepada pembangunan komuniti yang kuat yang mempunyai pengiktirafan yang meluas dan rasa humor.

Pasaran popular

Kraken membolehkan anda mendagangkan ratusan mata wang kripto selain Zasset zUSD. Lihatlah beberapa pasangan perdagangan teratas di Kraken hari ini.