METH icon
Продаж
Mantle Staked Ether

Виводьте Mantle Staked Ether у готівку з гнучкими способами виплат

METH icon

Продаж
Mantle Staked Ether

Виводьте Mantle Staked Ether у готівку з гнучкими способами виплат

Kraken App QR Code

Завантажити застосунок Kraken

Як продати Mantle Staked Ether в Україні

1

Створіть безкоштовний акаунт Kraken

Підтвердьте свої дані, щоб почати

2

Надішліть METH на обліковий запис Kraken

Внесіть METH на захищений обліковий запис Kraken

3

Продавайте Mantle Staked Ether миттєво

Насолоджуйтеся надшвидкими транзакціями й виведенням коштів із METH

METH icon
Kraken

За останні 24 години клієнти Kraken здійснили торгів 57 METH на суму 151 427 $.

Навіщо продавати Mantle Staked Ether через Kraken?

Kraken пропонує безпечний і простий спосіб продати цифрову валюту. Насолоджуйтеся торгівлею за ринковим курсом із низькими комісіями за транзакції й виведення коштів.

Transactions are instant

Миттєві транзакції та виведення коштів

Flexible funding options

Гнучкі способи виведення коштів

Kraken level security

Світового рівня
безпека

Скористайтеся нашими гнучкими способами оплати, щоб продати Mantle Staked Ether у зручний для Вас спосіб — банківським переказом або виведенням готівки.

Що можна робити з Mantle Staked Ether?

Перш ніж продати свої Mantle Staked Ether, дізнайтеся більше про різноманітні способи, завдяки яким Mantle Staked Ether будуть працювати на вас із Kraken.

Margin Trade

Спрогнозувати ціну Mantle Staked Ether

Скористайтеся нашим інструментом прогнозу цін Mantle Staked Ether

Обмін Mantle Staked Ether на інші активи

Дізнайтеся більше про найпопулярніші торгові пари з Mantle Staked Ether на Kraken, перш ніж обміняти Mantle Staked Ether на грошові кошти, стейблкоїни або інші цифрові активи.

Mantle Staked Ether: поширені запитання

Чи можу я продати Mantle Staked Ether за USD?

Так, на Kraken ви можете купувати й продаватиMantle Staked Ether за долари США. Ми співпрацюємо з широкою мережею платіжних систем у всьому світі, що спрощує продаж Mantle Staked Ether.

Як конвертувати Mantle Staked Ether у готівку?

Виберіть USD, EUR або іншу зручну для Вас валюту в інструменті вище, щоб побачити, скільки Ви отримаєте від продажу Mantle Staked Ether. Після конвертації Mantle Staked Ether у готівку наші способи виплат дозволяють легко вивести кошти на Ваш банківський рахунок.

Чи оподатковується виведення Mantle Staked Ether у готівку?

Оподаткування криптовалют у кожній країні відбувається по-різному. Ми рекомендуємо звернутися до місцевого податкового консультанта, перш ніж продавати будь-які цифрові активи або звітувати про свої податкові зобов’язання щодо криптовалют.

Скільки зараз коштує Mantle Staked Ether у USD?

За поточною ціною Mantle Staked Ether один METH коштує 2 666,60 $. З Kraken Ви продасте Mantle Staked Ether за USD за лічені хвилини.

Як отримати гроші після продажу Mantle Staked Ether?

Після продажу Mantle Staked Ether на Kraken Ви можете скористатися нашими гнучкими способами виведення й переказати кошти на свій банківський рахунок усього за 0–5 робочих днів.

Чи можу я миттєво купувати та продавати Mantle Staked Ether?

Так, після підключення методу поповнення рахунку продаж або купівля Mantle Staked Ether займає лічені хвилини.

Дізнайтеся більше про Mantle Staked Ether

Kraken пропонує конкурентоспроможну структуру комісій залежно від розміру транзакції, типу активу, способу оплати й ринкових умов. Дізнайтеся більше про структуру комісій Kraken.

Kraken дає змогу зручно купувати та продавати понад 200 криптовалют, зокрема Mantle Staked Ether.

Криптомат Mantle Staked Ether — це кіоск самообслуговування, який дає змогу клієнтам купувати або продавати Mantle Staked Ether, а іноді й інші криптовалюти за готівку чи кредитною/дебетовою карткою. Користувачі можуть здійснювати транзакції й керувати своїми цифровими гаманцями за допомогою інтерфейсу сенсорного екрану банкомата.

Продати Mantle Staked Ether можна різними способами, проте більшість клієнтів вважають криптоплатформи, як-от Kraken, найбезпечнішим і найпростішим варіантом. Kraken пропонує конкурентні комісії, різноманітні способи оплати, надійні заходи безпеки та цілодобову службу підтримки, готову відповісти на будь-які Ваші запитання щодо продажу Mantle Staked Ether.

Рішення про те, коли продавати Mantle Staked Ether, залежить від Ваших фінансових цілей, схильності до ризику та ринкових умов. Слід враховувати такі фактори, як цінові тренди, хронологія інвестицій і потенційні податкові наслідки. Можливо, ви захочете звернутися до фінансового консультанта й провести ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які рішення.

Більше посібників із продажу крипто

Маючи такий вибір активів, важко вирішити, яку криптовалюту продавати. Ми зібрали посібники для сотень найкращих блокчейн-проєктів, щоб допомогти вам розібратися в процесі від А до Я. Пропонуємо ознайомитися з нашими найпопулярнішими посібниками нижче.

BTC icon

Bitcoin (BTC) є провідною криптовалютою у світі за ринковою капіталізацією і має потенціал стати всесвітньо визнаним цифровим засобом збереження вартості.

ETH icon

Ethereum (ETH) – це мережа децентралізованих програм (DApp), яка дозволяє розробникам створювати власні криптовалюти, NFT й інші застосунки.

USDT icon

Резерви Tether (USDT) складаються з грошових коштів та їхніх еквівалентів, а також інших короткострокових депозитів, поміж інших активів, про які повідомляє Tether, з метою підтримки ціни на рівні 1 долар США за USDT.

XRP icon

XRP (XRP) – це швидка й недорога платіжна мережа, яка підтримується значною партнерською мережею з найбільших світових фінансових установ.

ADA icon

Cardano (ADA)​працює на Ouroboros — протоколі, який, за твердженням його прихильників, перевершує інших попередників на алгоритмі proof-of-work, як-от Bitcoin, за безпекою, масштабованістю та енергоефективністю.

DOGE icon

Dogecoin (DOGE) – це криптовалюта, орієнтована на розвиток потужної спільноти, якій притаманне широке визнання й почуття гумору.

Популярні ринки

Kraken дає змогу торгувати сотнями криптовалют окрім Mantle Staked Ether. Ознайомтеся з деякими з найкращих торгових пар на Kraken уже сьогодні.