KAT icon

Продаж
Katana Network

Виводьте кошти з Katana Network зручними способами

KAT icon

Продаж
Katana Network

Виводьте кошти з Katana Network зручними способами

Kraken App QR Code

Завантажити застосунок Kraken

Як продати Katana Network

1

Створіть безкоштовний акаунт Kraken

Підтвердьте свої дані, щоб почати

2

Надішліть KAT на обліковий запис Kraken

Внесіть KAT на захищений обліковий запис Kraken

3

Миттєво продайте Katana Network

Насолоджуйтеся надшвидкими транзакціями й виведенням коштів із KAT

KAT icon
Kraken

За останні 24 години обсяг торгів клієнтів Kraken 5 308 242 KAT склав 27 247 $.

Навіщо продавати Katana Network через Kraken?

Kraken пропонує безпечний і простий спосіб продати цифрову валюту. Насолоджуйтеся торгівлею за ринковим курсом із низькими комісіями за транзакції й виведення коштів.

Transactions are instant

Миттєві транзакції та виведення

Flexible funding options

Гнучкі способи виведення

Kraken level security

Найвищий рівень
безпека

Скористайтеся нашими гнучкими способами виплат, щоб продавати Katana Network у різні зручні способи, зокрема через банківський переказ (wire), звичайні банківські перекази та виведення готівки.

Інформація про Katana Network

Katana — це DeFi blockchain, створений для генерування реального доходу та реінвестування його у високу ліквідність і стабільний дохід для своїх користувачів. Застосунок Katana надає легкий доступ до кредитування, запозичення та торгівлі в мережі Katana. Користувачі можуть розміщувати KAT у стейкінг для vKAT, щоб спрямовувати стимули та отримувати комісії від пулів, які вони підтримують. KAT — це стандартний токен ERC-20 та нативний токен Katana Foundation.

Що можна зробити з Katana Network?

Перш ніж продати свої Katana Network, дізнайтеся більше про різноманітні способи, завдяки яким Katana Network будуть працювати на вас із Kraken.

Margin Trade

Спрогнозувати ціну Katana Network

Скористайтеся нашим інструментом прогнозу цін Katana Network

Обмін Katana Network на інші активи

Дізнайтеся більше про найпопулярніші торгові пари з Katana Network на Kraken, перш ніж обміняти Katana Network на грошові кошти, стейблкоїни або інші цифрові активи.

Поширені запитання про Katana Network

Чи можна продати Katana Network за USD?

Так, на Kraken ви можете купувати й продаватиKatana Network за долари США. Ми співпрацюємо з широкою мережею платіжних систем по всьому світу, що робить продаж Katana Network простим і зручним.

Як конвертувати Katana Network у готівку?

Оберіть USD, EUR або іншу зручну для Вас валюту у формі вище, щоб побачити, скільки коштів Ви отримаєте від продажу Katana Network. Щойно Ви конвертуєте Katana Network у готівку, наші зручні способи виплат дозволять легко вивести кошти на банківський рахунок.

Чи оподатковується продаж Katana Network за готівку?

Оподаткування криптовалют у кожній країні відбувається по-різному. Ми рекомендуємо звернутися до місцевого податкового консультанта, перш ніж продавати будь-які цифрові активи або звітувати про свої податкові зобов’язання щодо криптовалют.

Скільки зараз коштує Katana Network у USD?

За поточною ціною Katana Network один KAT коштує 0,0051 $. Kraken дозволяє продати Katana Network за USD за лічені хвилини.

Як отримати кошти після продажу Katana Network?

Після продажу Katana Network через Kraken Ви можете скористатися нашими гнучкими опціями виведення та отримати кошти на банківський рахунок усього за 0–5 робочих днів.

Чи можна миттєво купувати та продавати Katana Network?

Так, продати або купити Katana Network можна за лічені хвилини після налаштування методу поповнення рахунку.

Дізнайтеся більше про Katana Network

Kraken пропонує конкурентоспроможну структуру комісій залежно від розміру транзакції, типу активу, способу оплати й ринкових умов. Дізнайтеся більше про структуру комісій Kraken.

Kraken дозволяє безперешкодно купувати та продавати понад 200 криптовалют, зокрема Katana Network.

Банкомат Katana Network, або криптовалютний банкомат, — це термінал самообслуговування, який дозволяє клієнтам купувати або продавати Katana Network, а іноді й інші криптовалюти, за готівку або кредитними/дебетовими картками. Користувачі можуть здійснювати транзакції й керувати своїми цифровими гаманцями за допомогою інтерфейсу сенсорного екрану банкомата.

Хоча продати Katana Network можна різними способами, більшість людей вважає криптоплатформи на кшталт Kraken найбезпечнішим і найзручнішим варіантом. Kraken пропонує конкурентні комісії, різноманітні способи оплати, надійні заходи безпеки та службу підтримки 24/7, готову відповісти на будь-які Ваші запитання щодо продажу Katana Network.

Рішення про продаж Katana Network залежить від Ваших фінансових цілей, схильності до ризику та ринкової конʼюнктури. Слід враховувати такі фактори, як цінові тренди, хронологія інвестицій і потенційні податкові наслідки. Можливо, ви захочете звернутися до фінансового консультанта й провести ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які рішення.

Більше посібників із продажу криптовалют

Маючи такий вибір активів, важко вирішити, яку криптовалюту продавати. Ми зібрали посібники для сотень найкращих блокчейн-проєктів, щоб допомогти вам розібратися в процесі від А до Я. Пропонуємо ознайомитися з нашими найпопулярнішими посібниками нижче.

BTC icon

Bitcoin (BTC) є провідною криптовалютою у світі за ринковою капіталізацією і має потенціал стати всесвітньо визнаним цифровим засобом збереження вартості.

ETH icon

Ethereum (ETH) – це мережа децентралізованих програм (DApp), яка дозволяє розробникам створювати власні криптовалюти, NFT й інші застосунки.

USDT icon

Резерви Tether (USDT) складаються з грошових коштів та їхніх еквівалентів, а також інших короткострокових депозитів, поміж інших активів, про які повідомляє Tether, з метою підтримки ціни на рівні 1 долар США за USDT.

XRP icon

XRP (XRP) – це швидка й недорога платіжна мережа, яка підтримується значною партнерською мережею з найбільших світових фінансових установ.

ADA icon

Cardano (ADA)працює на базі Ouroboros – протоколу, прихильники якого заявляють про поліпшення його безпеки, масштабованості й енергоефективності порівняно з його попередниками, що використовують алгоритм доказу роботи, як-от Bitcoin.

DOGE icon

Dogecoin (DOGE) – це криптовалюта, орієнтована на розвиток потужної спільноти, якій притаманне широке визнання й почуття гумору.

Популярні ринки

Kraken дає змогу торгувати сотнями криптовалют окрім Katana Network. Ознайомтеся з деякими з найкращих торгових пар на Kraken уже сьогодні.