StartCrypto kopenWrapped gBera
WGBERA icon

Kopen 
Wrapped gBera

Registreer je om WGBERA te kopen. Begin al met $10.

WGBERA icon

Kopen
Wrapped gBera

Miljoenen mensen kiezen Kraken om Wrapped gBera te kopen. Begin al met $10.

Kraken App QR Code

Download de Kraken-app

Betaal veilig met

Apple pay

Hoe koop je Wrapped gBera

Leer hoe je Wrapped gBera kunt kopen op het cryptoplatform van Kraken . Maak je gratis account en koppel een financieringsmethode om meer dan cryptocurrencies te kopen, waaronder WGBERA. Met Kraken ben je snel van start

product-overview

Stap 1: Registeren - geef je e-mailadres en land van verblijf op om te beginnen met ons beveiligde verificatieproces.

hovering-coin
pegged-price

Stap 3: "Crypto kopen" – Selecteer "Crypto kopen" in de web- of mobiele app van Kraken om je aankoop te starten.

checked-shield

Stap 4: Kies uit 400+ assets – Koop Wrapped gBera en honderden populaire crypto's die vandaag beschikbaar zijn op Kraken (geobeperkingen van toepassing).

device

Stap 5: Voer het bedrag in - voer het bedrag in dat je wilt uitgeven in je lokale currency voordat je een voorbeeld bekijkt van hoeveel WGBERA je zult ontvangen.

device

Stap 6: Voltooi je order - bevestig de assetprijs, het aankoopbedrag en de kosten om direct Wrapped gBera te ontvangen in je Kraken-account.

WGBERA icon
Kraken

In de afgelopen 24 uur hebben Kraken-klanten WGBERA ter waarde van gekocht.

Waarom Wrapped gBera kopen met Kraken ?

Kraken biedt een veilige en eenvoudige manier om aan de slag te gaan met crypto. Gebruik onze flexibele betaalmethoden om Wrapped gBera te kopen met een creditcard, betaalkaart, bankoverschrijving en meer.

Flexible funding options

Geniet van snelle en flexibele financieringsopties

Transactions are instant

Kopen en verkopen van meer dan 200 crypto's

Kraken level security

Beveilig je crypto-reis met Passkeys

Wat kun je doen met Wrapped gBera?

Met Kraken kun je meer doen met Wrapped gBera. Van het uitvoeren van je eerste transactie tot het gebruik van onze geavanceerde Wrapped gBera-tradingtools, alle Kraken-functies die je nodig hebt worden ondersteund door onze toonaangevende beveiliging en 24/7 ondersteuning.

Stake

Verdien Wrapped gBera rewards

Kijk of je rewards kunt verdienen

Margin Trade

Voorspel Wrapped gBera koers

Gebruik onze Wrapped gBera-koersvoorspellingstool

Swap Wrapped gBera voor andere assets

Nadat je Wrapped gBera hebt gekocht, kun je het ruilen voor fiatgeld en andere crypto's. Kraken biedt meer dan 200 trading-paren van Wrapped gBera, zodat je gemakkelijk in en uit de markt kunt stappen.

Meer over Wrapped gBera

In tegenstelling tot traditionele valuta's wordt Wrapped gBera niet uitgegeven of beheerd door een centrale overheidsinstantie. In plaats daarvan is een gedecentraliseerd netwerk van nodes verantwoordelijk voor het beheer van Wrapped gBera. Deze decentralisatie betekent dat de bezitters en gebruikers van Wrapped gBera kunnen helpen om het netwerk te onderhouden.

De meesten vinden dat de gemakkelijkste en veiligste manier om Wrapped gBera te kopen via een betrouwbaar cryptocurrencyplatform zoals Kraken is. Hoewel Wrapped gBera op verschillende manieren te kopen is, biedt Kraken de veiligheid, support en eenvoud die mensen vaak zoeken bij het kopen van cryptocurrencies zoals Wrapped gBera.

Tegen de huidige marktkoers kost één WGBERA $ 0,20. Kraken maakt het gemakkelijk om met vertrouwen te kopen en verkopenWrapped gBera.

Ja, Kraken biedt een veilige en gemakkelijke manier om $ 100 aan Wrapped gBera te kopen. Tegen de huidige prijs staat $ 100 gelijk aan 500,1050 WGBERA.

Kraken maakt gebruik van geavanceerde beveiligingsmaatregelen, waaronder versleuteling en accountbeveiliging, om ervoor te zorgen dat je Wrapped gBera-aankoop veilig is. Hoewel Kraken een veilig platform biedt, kan marktvolatiliteit nog steeds invloed hebben op je Wrapped gBera-belegging. Je kunt beter je eigen onderzoek doen naar de prijs van Wrapped gBera voordat je koopt.

Kort gezegd is dat het afhangt van uw eigen individuele omstandigheden en risicotolerantie. Voor wie op lange termijn perspectief ziet in decentralisatie, kan Wrapped gBera een waardevol aankoop zijn.

Kraken Support is een verscheidenheid aan door de overheid uitgegeven fiatvaluta's, waaronder Amerikaanse dollar (USD), euro (EUR), Canadese dollar (CAD) en andere. Voor de volledige lijst van ondersteunde fiatvaluta's, bekijk dit artikel.

Kraken biedt concurrerende tarieven voor -transacties, die worden beïnvloed door het tradebedrag en het type betaling. Meer informatie over de kostenstructuur van Kraken.

Je kunt al voor $ 10 aan Wrapped gBera kopen op Kraken. Met Kraken kun je ook periodieke aankopen instellen (kosten zijn van toepassing), zodat je regelmatig kleine hoeveelheden kunt blijven verzamelen.

Om Wrapped gBera te kopen met PayPal op Kraken, stort je geld door 'Storten' te selecteren op de startpagina van je account. Kies een asset zoals , selecteer PayPal als methode en maak indien nodig verbinding met je PayPal-account. Voer het stortingsbedrag in, bevestig en zodra het geld is toegevoegd, kun je het gebruiken om Wrapped gBera te kopen.

Je kunt in bepaalde regio's Wrapped gBera kopen met een betaalkaart op Kraken. Meer informatie over onze ondersteunde valuta's en betalingsmethoden vind je hier.

Om Wrapped gBera te kopen met een creditcard, uitgegeven door een bank, navigeer je naar het gedeelte 'Crypto kopen', voeg je je kaartgegevens toe en volg je de stappen om de transactie af te ronden. Aankopen met betaalkaart en creditcard zijn beschikbaar voor Kraken-gebruikers met een geverifieerd account op Gemiddeld of Pro-niveau en met een verblijfplaats in een ondersteund land. Kraken accepteert Visa of Mastercard die 3D Secure (3DS) ondersteunen, op dezelfde wettelijke naam als je Kraken-account.

Kraken maakt het gemakkelijk om Wrapped gBera te kopen met andere cryptocurrencies. Als het directe tradingpaar niet beschikbaar is, kun je de Convert-functie van Kraken gebruiken om naadloos elke beursgenoteerde crypto te swappen voor Wrapped gBera. Blader door de Wrapped gBera-markten die beschikbaar zijn op Kraken of gebruik de Convert-tool om snel en gemakkelijk te traden tussen honderden cryptocurrencies. Voor een volledige lijst met trading-paren, bezoek je het Kraken Support Center.

Ja, de Wrapped gBera die je op Kraken koopt, is van jou. Met Kraken kun je je Wrapped gBera eenvoudig opnemen naar elke hot wallet of cold wallet die Wrapped gBera ondersteunt. Voer simpelweg het adres van de externe wallet in en je Wrapped gBera staat enkele ogenblikken later in je wallet.

We doen alles wat we kunnen om de Wrapped gBera die je op Kraken laat staan veilig en voor je toegankelijk te houden. We geloven nog altijd dat de veiligste plek voor je crypto je eigen cryptovaluta-wallet is, maar we werken constant aan maximale transparantie en veiligheid als je ons je Wrapped gBera toevertrouwt. Ontdek meer over onze wereldwijd erkende beveiligingsstandaarden.

De huidige circulerende voorraad van Wrapped gBera is 4.490.983 WGBERA.

Andere crypto-assets kopen ?
 

Met zoveel keuzes kan het lastig zijn om te bepalen welke crypto je koopt. We hebben gidsen samengesteld voor honderden topblockchainprojecten om je te helpen het proces van A tot Z te doorlopen. Bekijk hieronder meer koopgidsen.

BTC icon

Bitcoin (BTC) is 's werelds grootste cryptocurrency qua marktkapitalisatie en heeft het potentieel om een wereldwijd geaccepteerde digitale waardeopslag te worden.

ETH icon

Ethereum (ETH) is een gedecentraliseerd applicatienetwerk waarmee ontwikkelaars hun eigen cryptocurrencies, NFT's en andere applicaties kunnen maken.

USDT icon

De reserves van Tether (USDT) bestaan uit contant geld en geldequivalenten en andere kortetermijnstortingen, naast andere assets zoals bekendgemaakt door Tether, met als doel een prijs van 1 USD per USDT te handhaven.

XRP icon

XRP (XRP) is een snel en goedkoop betaalnetwerk dat ondersteund wordt door uitgebreide partnerschappen met enkele van 's werelds grootste financiële instellingen.

ADA icon

Cardano (ADA) ​wordt aangestuurd door Ouroboros, een protocol dat als een vooruitgang wordt beschouwd op het gebied van veiligheid, schaalbaarheid en energiezuinigheid, ten opzichte van eerdere proof-of-work-systemen, zoals die worden gebruikt door Bitcoin.

DOGE icon

Dogecoin (DOGE) is een cryptocurrency die zich richt op het ontwikkelen van een sterke gemeenschap met wijdverspreide herkenning en gevoel voor humor.

Populaire markten

Met Kraken kunt u traden in honderden andere cryptocurrency's dan Wrapped gBera. Bekijk enkele van de top trading-paren op Kraken vandaag.